2019FotbalSport

FK Varnsdorf – MFK Chrudim 3:3 (1:1)

Ve třetím kole FNL se na varnsdorfském trávníku 4. srpna 2019 představili hosté z Vysočiny, MFK Chrudim. Domácí si přáli po dvou remizách konečně bodovat naplno. Nově budovaně mužstvo vstoupilo do utkání aktivně a ve dvacáté druhé minutě Pavlo Rudnytskyy poslal varnsdorfské do vedení. Hosté přidali, převzali iniciativu a v závěru první půle ovládli hru. Domácí se jen bránili a v čtyřicáté druhé minutě Froněk z penalty vyrovnal. Začátek druhé půle lépe vyšel hostů, kteří již ve čtyřicáté deváté minutě zásluhou Dostálka šli zaslouženě do vedení. Domácí se probudili a vrátili se ke své hře ze začátku utkání. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. David Breda dvěma brankami v padesáté šesté a šedesáté osmé minutě otočil skore na 3:2. V sedmdesáté druhé minutě varnsdorfská obrana zaspala a Matěj Kubista zastavil unikajícího útočníka hostů v gólové šanci faulem, který arbitr ocenil červenou kartou. Přesilovku chrudimští v osmdesáté druhé minutě využili a zásluhou druhé trefy Froňka vyrovnali. V závěru utkání měli možnost strhnout vítězství na svou stranu obě mužstva, ale ani jedno své šance nevyužilo. V pohledném dramatickém utkání byla dělba bodů spravedlivá.