2020FotbalSport

FK Varnsdorf – FC Sellier & Bellot Vlašim 0:2 (0:1)

Ve čtvrtém domácím utkání F:NL se varnsdorfští fotbalisté 8. listopadu 2020, po korona virové pauze, ale stále bez diváků, utkali v Kotlině se středočeským soupeřem, týmem FC Sellier & Bellot Vlašim. Domácí začali utkání bojácně a vlašimští velmi rychle pochopil, že mají šanci diktovat tempo hry. První střelu na branku vyslali v desáté minutě utkání, ale varnsdorfský brankář Adam Richter byl připraven. Zato střela domácího Petra Heppnera se mezi tyče netrefila. Skóre se poprvé měnilo v sedmnácté minutě, když se mezi domácími obránci do vápna prosmýkl vlašimský Lucas Dias a na jeho přízemní střelu k tyči Adam Richter nedosáhl, 0:1. Domácí přidali, vypracovali si několik standardních situací, ale skórovat se jim nepodařilo. Druhý poločas byl sice v režii varnsdorfských, ale bohužel bez brankového efektu. Naopak v šedesáté deváté minutě, po rychlém brejku, přidal do jejich sítě druhou branku Marek Červenka, 0:2. Domácí se snažili, ale na dobře organizovanou hru vlašimských to nestačilo. Vypracovali si sice několik slibných standartních situací, ale bohužel ani jednu neproměnili.