2021FotbalSport

FK Varnsdorf – FC MAS Táborsko  0:0 (0:0)

Ve 20.kole F:NL přivítali varnsdorfští fotbalisté 25. dubna 2021 na svém stadionu hosty z jihu Čech, celek FC MAS Táborsko. Za aprílového počasí, je opět přišla podpořit hrstka skalních zaplotových fanoušků. Stream si v teple domova užívali ti ostatní. Obě mužstva potřebovala bodovat, aby si uchovala naději na setrvání v F:NL i v příštím ročníku. Boji o drahocenné body bylo podřízeno vše. První velkou šanci ke skórování měli hosté již ve třetí minutě, ale Adam Richter předvedl dobrý zákrok a podržel mužstvo. Oba týmy hrály od začátku naplno. A to ve všech směrech. Tvrdých zákroků za žlutou kartu bylo již v prvních minutách utkání vidět několik, a to z obou stran, ale píšťalka hlavního arbitra zůstávala němá. Zůstala němá i při signalizaci táborských o domnělém zahrání rukou varnsdorfských ve vápně. A to bylo v prvním poločase tak vše. Do přestávky byla k vidění celá plejáda nepřesných akcí v podání obou mužstev. A tak se ani není co divit, že první půle skončila za stavu 0:0. Úvod druhé části pro změnu patřil domácím borcům, ale i přes několik slibně vyhlížejících akcí se diváci kýžené branky nedočkali. Střední část patřila hostům, ale ani oni se nedokázali gólově prosadit díky několika dobrým zásahům Adama Richtera. Závěr utkání byl o oboustranné snaze vstřelit branku. V nervózním závěru měl rozhodčí plno práce s uklidňováním emocí, což se mu nakonec podařilo. Jedinou přímou střelu mezi tyče viděli diváci v nastavení, když táborský Modoua vystřelil z hranice velkého vápna, ale na připraveného Richtera nevyzrál. Utkání skončilo nerozhodně.