2021MotoPozvánky

XX. Global Assistance Setkání mistrů – pozvánka

Pro letošní jubilejní ročník XX. Global Assistance Setkání mistrů připravili organizároři pro diváky celou řadu příjemných bonusů, i když všichni musíme respektovat doporučení hygienických orgánů. Akce se bude konat na Autodromu v Sosnové u České Lípy v termínu 19. a 20. listopadu 2021. Vše podstatné naleznete níže v tiskové zprávě.

Informace pro návštěvníky.

19.11.2021

Vstup do areálu ZDARMA. Všichni návštěvníci Global Assistance Setkání Mistrů 2021 jsou povinni prokázat svou bezinfekčnost před vstupem do areálu dle vládních nařízení: – očkování (certifikát nebo aplikace Tečka) nebo lékařská zpráva o prodělané nemoci Covid 19 nebo PCR test (ne starší 72 hodin) nebo antigenní test ( ne starší 24 hodin).

20.11.2021

Vstup do areálu ZDARMA, pro vstup na tribuny B,C zahájen předprodej na webových stránkách www.autodrom.cz. Všichni návštěvníci Global Assistance Setkání Mistrů 2021 jsou povinni prokázat svou bezinfekčnost před vstupem do areálu dle vládních nařízení: – očkování (certifikát nebo aplikace Tečka) nebo lékařská zpráva o prodělané nemoci Covid 19 nebo PCR test (ne starší 72 hodin) nebo antigenní test ( ne starší 24 hodin).

XIX. Setkání mistrů 2020 – Autodrom Sosnová – 18.- 19.12.2020

Setkání mistrů plné dvacítek  Global Assistance Setkání mistrů letos oslaví kulaté narozeniny. Už po dvacáté se na Autodromu v Sosnové na konci sezóny potkají závodníci z rally, rallycrossu a autokrosu.  Autodrom v Sosnové u České Lípy už dvě dekády přináší na závěr motoristické sezony a vlastně i na závěr roku příležitost fanouškům motoristického sportu k rozloučení se závodníky na víkendové akci, která nese název Global Assistance Setkání mistrů. Objevují se na ní mistři volantu ze čtyřkolových automobilových disciplín rally, rallycross a autokros, kteří v uplynulé sezoně bojovali o vteřiny a o mistrovské tituly na závodních tratích a rychlostních zkouškách. Každoročně se při Setkání mistrů na trati Autodromu v Sosnové odehrávají souboje před zraky diváků, které každý ze závodníků pojímá jiným způsobem. Někdo upřednostní vteřinové souboje před tribunami diváků, někdo radši předvede automobilovou show s mnoha smyky tak, aby se fanoušek bavil a byl spokojený. V letošním roce, při příležitosti dvacátého výročí Global Assistance Setkání mistrů, se setkáme hned s několika dalšími dvacítkami ve schématu Setkání mistrů. Tou první dvacítkou bude datum 20. listopadu tedy sobota, kdy se odehraje hlavní program XX. Global Assistance Setkání mistrů. V pátek 19. listopadu mohou diváci navštívit tréninkové jízdy, které na trati autodromu budou probíhat celý den. Na sobotní hlavní program mohou návštěvníci akce využít předprodeje vstupenek, který byl již zahájen. Zpoplatněné vstupenky jsou pouze na tribuny. Vstup na stání a do depa závodních vozů bude zdarma. Tou další dvacítkou, kterou zaznamenáte při XX. Global Assistance Setkání mistrů, bude 120 let výročí sportovních aktivit značky ŠKODA, tedy 120 let ŠKODA Motorsport. Kromě závodních automobilů značky Škoda v mnoha variantách diváci uvidí i přední posádky dealerského programu značky ŠKODA. V rámci vloženého závodu dealerských týmů se na Autodromu Sosnová objeví i známé tváře ze světa showbizu a sportu. Poznačte si do kalendářů datum pátek 19. a sobota 20. listopadu 2021kdy v sobotu se na trati Autodromu v Sosnové odehraje hlavní program XX. Global Assistance Setkání mistrů s dopoledními rozjížďkami a odpoledne s měřenými jízdami.  

Aktuální informace budou postupně zveřejňovány na zde!

Předcházející ročníky si můžete připomenou zde : 2020, 2019.