2022FotbalSport

FK Varnsdorf – FK Přepeře 7:1 (3:0)

V sobotu 12. února 2022 sehráli fotbalisté FK Varnsdorf na své umělce další ze série přípravných utkání. Po vítězství nad mužstvem FC Slavoj Vyšehrad, které se hrálo 2. února 2022 v Praze, v poměru 6:1, se hrstka věrných fanoušků přišla podívat jak si povedou doma. Sparing partnerem jim byl tým FK Přepeře. Za slunečného, ale mrazivého počasí, museli být spokojeni. Domácí od úvodního hvizdu diktovali tempo a první branky v síti hostů se diváci dočkali již ve třetí minutě zápasu. Skóre otevřel Bojan Dordič. Oproti minulému domácímu utkání s týmem FK Teplice B byli domácí důraznější v koncovce a tak do poločasu přidali ještě dvě branky. Druhá půle již byl vyrovnanější, neboť trenéři obou mužstev obměnili základní sestavy, přesto varnsdorfští od konce utkání přidali další čtyři branky.  Dočkali se i hosté. V 74. minutě Prokopec snížil na 6:1. Ale poslední slovo měli přece jen domácí, na konečných 7:1 zvyšoval v 80. minutě Ondráček.