2022HokejSport

HC TS Varnsdorf – HC Děčín  5:2 (1:1,0:0,4:1) – junioři

V dalším domácím listopadovém utkání přivítali junioři HC TS Varnsdorf, v neděli 13.listopadu 2022, na Zimním stadionu celek HC Děčín.

Na stadion jsem se dostal až na poslední třetinu, za nerozhodného stavu 1:1. Varnsdorfským se vstup do třetiny povedl. Ve čtyřicáté druhé minutě zakončil kombinaci Jan Vaněk, 2:1. O minutu později byl za podražení vyloučen děčínský Švejcar a domácí nabídnutou výhodu přetavili v další branku. Skóroval Jaroslav Beránek, 3:1. Hra se přiostřila, ale hlavní rozhodčí ji připustil až na hranici regulérnosti. Další branka do sítě hostů padla v padesáté první minutě. Autorem byl Martin Veroněk, 4:1. Poslední desetiminutovka utkání byla oboustranně dost nervózní. V padesáté osmé minutě přidali domácí, při hře čtyři na čtyři, pátou branku zásluhou Jaroslav Beránka, který zkompletoval hattrick. Na konečném vítězství varnsdorfských nezměnila ani branka do jejich sítě v padesáté deváté minutě z hole Bohuslava Nowáka.

Domácí : 07:07 Jaroslav Beránek (Jarábek, Pešek), 41:51 Jan Vaněk (Boczan, Pešek), 44:14 Jaroslav Beránek (Jarábek, Pešek), 50:04 Martin Veroněk (Veselý), 57:08 Jaroslav Beránek (J. Vaněk, Pešek)

Hosté    : 11:07 Bohuslav Nowák (Hájek), 58:51 Bohuslav Nowák

Tresty    :   06:12 minuty
Využití  :   2:1, v oslabení 0:0
Diváci   :   73

Utkání řídili : hlavní : Lukáš Damašek, čárový : Jiří Beran, Michael Reichelt

Statistika zápasu, údaje o hráčích a další podrobnosti o zápasu byly vypracovány na základě „Zápis o utkání“ číslo L1085