2023HokejSport

HC TS Varnsdorf – Bílí Tygři Liberec  17:6 (6:2,3:2,8:2) – MŽ

Poslední zápas „Ligy mladších žáků B sk. 13 – Liberecká“ ročníku 2022/23 odehráli varnsdorfští hokejisté na rumburském Zimním stadionu v sobotu 18.března 2023. Soupeřem jim bylo mužstvo Bílí Tygři Liberec. Téměř stovka diváků sledovala dramatický zápas v režii varnsdorfského mužstva.

O osudu utkání rozhodla první třetina. Domácí se ujali vedení již v první minutě, když první střelou na bránu hostů otevřel skóre Radim Růžička. Hosté se poprvé prosadili až ve čtrnácté minutě za stavu 5:0. Branku vstřelil Luca Mihalovič. Před prvním střídáním stran byl stav 6:2 pro varnsdorfské. V prostřední třetině se hra vyrovnala, ale stav na jejím konci byl stále velmi příznivý pro domácí. Úvod poslední třetiny liberečtí nezvládli. Již ve čtyřicáté první minutě inkasovali, na světelné tabuli svítil stav 10:3! A i když se snažili o téměř nemožné, otočit vývoj utkání, další branky stříleli jen varnsdorfští, kteří utkání dovedli do vítězného konce.