2018FotbalSport

FK Varnsdorf – FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0 (0:0)

V dohrávce osmnáctého kola Fortuny národní fotbalové ligy, 17. dubna 2018, se varnsdorfští na svém stadionu utkali s týmem FC Sellier & Bellot Vlašim. První poločas příliš fotbalové krásy nepřinesl. Byl to urputný boj mezi šestnáctkami týmů. Velké nasazení a snaha obou mužstev byla doplněna řadou nepřesností a zbrklostí v rozehrávce. A když dvě brankové příležitosti, po jedné na každé straně, zlikvidovali brankáři, platil po první půli stav 0:0. V druhé polovině utkání byli domácí lepším týmem. Tlačili se do útoku, lépe kombinovali a dostavili se i náznaky šancí. Bohužel bez brankového efektu. Hosté z dobře organizované a zabezpečené obrany se snažili o rychlé brejky, ale s těmi si domácí obrana a brankář poradili. V nervózním závěru utkání se necelá sedmistovka diváků branky nedočkala. Utkání skončilo bezbrankovou remizou. Každý bod se počítá, ale dva z domácího utkání utekly. Škoda.