2014HokejSport

RHL 2014/15 – 1.kolo – 5.týden –rekapitulace.

Cvikov – Hadi  10 : 3

Domácí byly papírovými favority utkání a svou roli splnili. Hosty jednoznačně přehrávali a po vybudování si dostatečného náskoku se zápas dohrával v poklidném tempu.

Zápas průběžně sledovalo:  4 diváci.

 

Boston – Šenov  6 : 10

Očekávaný zápas dvou nejlepších týmů soutěže. Kdo zvítězí, upevní si pozici na lídra soutěže. Takže bylo o co hrát. Zápas to byl bojovný, ale s nečekaným průběhem. Hosté perfektně zvládli první třetinu, kdy disciplinovanou hrou si vytvořili tlak, který korunovali i góly a do druhé třetiny vstupovali s vedením 3:0. Boston v druhé třetině zabral a trpělivou, nátlakovou  hrou narušoval akce hostů, kteří vypadli z tempa a po několika hrubkách v obraně byl stav před třetí třetinou 5:4 pro Boston. Šachovou partii poslední třetiny lépe zvládli hosté, nejprve vyrovnali a po dvou šťastných trefách na 7:5 v poslední desetiminutovce, domácí rezignovali a šenovští předali další tři branky.

Zápas průběžně sledovalo:  8 diváků.

 

Šenov – Boston  13 : 8

Boston měl hned druhý den možnost oplatit vrátit šenováků prohru. Jenže stejně jako minulém zápasu Bostonu nefungovala dobře obrana včetně nejistého golmana. Hosté sice šli do vedení, ale domácí brzo skóre otočili. I přes úpornou snahu hostů se vrátit do zápasu si vybudovali záskok, který do konce zápasu navyšovali.  Již tak dost vyhecovanou atmosféru zápasu, umocnili rozhodčích, kteří svými protichůdnými, nepřesnými a občas i nesmyslnými rozhodnutími celý zápas znehodnotili. Po několika strkanicích a diskuzních vložkách byl zápas dohrán, ale hokej ke koukání to již nebyl.

Zápas průběžně sledovalo:  4 diváci.

 

Hadi – Cvikov  1 : 14

Herní převaha hostů byla markantní a tak se hrál celkem jednoduchý hokej. Že by se Hadi nesnažili, to se říci nedá, ale dostat puk za záda brankáře cvikovských se jim prostě nedařilo. Efektivnost jim ukázali hosté, první tři střely na branku a stav 3:0 pro ně! Kdo přišel viděl místy i dramatické chvíle před oběma brankami, včetně několika hlasitých výměn názorů.

Zápas průběžně sledovalo:  10 diváků.