2015FotbalSport

FK Varnsdorf – SK Dynamo České Budějovice 3:2 (2:1)

Tak konečně vítězství! Varnsdorfští se po loňské sezoně snů a děsivém závěru v podobě nepostoupení do vysněné 1.ligy, se v letošním ročníku Fotbalové národní ligy, zatím trápí. Bilance je dost děsivá.  Z deseti odehraných zápasů pět proher, čtyřikrát se hrálo nerozhodně a v neděli 18.října 2015 na svém stadion, konečně první výhra! Zápas to byl z kategorie infarktových. Domácí začali dobře. Již ve dvacáté minutě vedli 2:0. I když hosté byli mírně lepším týmem. To také dokázali v závěru první půle, když těsně před odchodem do kabin snížili na 2:1. V úvodu druhé části se domácí začali pozvolna rozpomínat na své parádní výkony z loňska, bohužel prokládané nepřesností, zbrklostí a několika hrubkami při zakládání útoku. Jednu takovou českobudějovičtí  hráči potrestali a vyrovnali na 2:2. V posledních minutách zápasu se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu. Šťastnější byli domácí, když v posledních vteřinách nastavení, po brejkové akci, vstřelil Láďa Martan rozhodující gól. Snad blýskání na lepší fotbalové časy ve Varnsdorfu.