2024HokejSport

HC TS Varnsdorf – TJ HC Jablonec n/N. B  23:4 (7:1,10:1,6:2) – MŽ

V patnáctém kole „Ligy mladších žáků B sk. 15 – Liberecká“ se v sobotu 6. ledna 2024 na Zimním stadionu ve Varnsdorfu představil tým TJ HC Jablonec nad Nisou B. Od úvodního hvizdu dominovali domácí hráči a průběh utkání byl zcela v jejich režii. Skóre zápasu ve čtvrté minutě otevřel Vojtěch Veselý, a ještě v téže minutě přidal druhou branku Vojtěch Pomichálek. O dominanci varnsdorfských svědčí skóre jednotlivých třetin – 7:1, 10:1 a 6:2.

Domácí : Vojtěch Veselý – 6 branek, Vojtěch Pomichálek – 2, František Sorád – 10, Štěpán Belo -1, Petr Ouředník – 1, Jáchym Vaněk – 1, Jaroslav Kredl – 1, Miroslav Kukla – 1
Hosté    : Filip Blažej – 2, Sebastian Semerád – 2

Tresty    :   6:2 minuty
Využití  :   4:0, v oslabení 0:0
Diváci   :   35
Utkání řídili : hlavní : Pavel Černý, Jakub Vaněk

Statistika zápasu, údaje o hráčích a další podrobnosti o zápasu byly vypracovány na základě „Zápis o utkání“ číslo L5072.