2016FotbalSport

FK Rumburk – FK JUNIOR Děčín 1:4 (0:2)

V sobotu 5.června 2016 zavítal na rumburský trávník tým FK JUNIOR Děčín. Mladé, sebevědomé mužstvo, které nepřijelo bránit. Naopak od prvního hvizdu rozhodčího se pod tlak hostů dostali domácí. Ti sice dobře bránili, přesto již v třicáté páté minutě prohrávali 0:2. Hosté zvolnili a rumburští se více dostávali k útokům. Na konci první půle neproměnili vyloženou šanci. Škoda. První půle přinesla pohledný fotbal. Druhý poločas již moc fotbalové krásy nenabídl. Hosté vědomi si náskoku zvolnili. Domácím se otevřel prostor pro rychlé brejky, ale první dvě tutovky neproměnili. Zato děčínští z ojedinělé akce zvýšili na 0:3. Teprve pak se i domácí dočkali a konečně svou čtvrtou vyloženou šanci proměnili – 1:3. V závěru utkání, při snaze o korekci, výsledku obrana neuhlídala děčínského útočníka a zastavila ho za cenu faulu. Následnou penaltu hosté proměnili a stanovili konečný výsledek 1:4. Hosté byli lepším týmem, ale domácí mohli pomýšlet alespoň na bod, v případě využití nabídnutých gólových šancí.