2023HokejSport

HC TS Varnsdorf – Lomnice nad Popelkou  3:4 PP (0:1,3:1,0:1,0:1)

V prvním domácím utkání základní části Krajské ligy mužů Libereckého kraje ročníku 2023/24 přivítali muži HC TS Varnsdorf na Zimním stadionu 8. října 2023 mužstvo Lomnice nad Popelkou.

Necelá padesátka věrných fanoušků viděla dramatické hokejové utkání, ve kterém domácí ještě v padesáté osmé minutě sahali po vítězství. Hosté se dvě minuty před koncem řádné hrací doby odhodlali ke hře bez brankáře a jejich risk se jim vyplatil.  V čase 58:06 vstřelil Jiří Junek vyrovnávací branku na 3:3. V prodloužení to již téměř vypadalo na samostatné nájezdy, ale čtyři vteřiny před koncem opět Junek střelou z dálky překvapil domácího brankáře a druhý bod putoval do Lomnice.

Domácí            : 22:38 Patrik Pořádek (Matějka Jan, Matějka Jaroslav), 29:33 Stanislav Veselý (Falta, Pešek), 34:02 Adam Pešek (Matějka Jaroslav)
Hosté               : 19:18 Filip Mizera (Maťátko, Kuch), 26:26 David Kuch (Mizera), 58:06 Jiří Junek (Syrovátka, Kuch), 64:56 Jiří Junek (Kuch)

Vyloučení        : 6:8 minut
Využití             : 2:0, v oslabení : 0:0
Diváci              : 46

Statistika zápasu, údaje o hráčích a další podrobnosti o zápasu byly vypracovány na základě „Zápis o utkání“ číslo L0014.
Utkání řídili : hlavní : Daniel Liška, čárový : Dalibor Janda, Jakub Serbus

Obrazové zpravodajství od 35. minuty utkání.