2023HokejSport

HC TS Varnsdorf – BK Mladá Boleslav 6:3 (4:1,1:2,1:0) – MŽ

V pátém kole „Ligy mladších žáků B sk. 15 – Liberecká“ ročníku 2023/24 se v neděli 26. listopadu 2023 na Zimním stadionu ve Varnsdorfu představil tým BK Mladá Boleslav.

Od úvodního buly měli hosté mírně navrch. Domácí vyráželi ze zabezpečené obrany k rychlým brejkovým akcím. První úspěšný brejk zakončil v osmé minutě Vojtěch Veselý. Stejně jako druhý v šestnácté minutě, 2:0. Na začátku sedmnácté minuty se prosadili i boleslavští, zásluhou Sebastiana Čištína snížili na 2:1. Varnsdorfští bleskově odpověděli, za devět vteřin přidal jejich třetí branku Vojtěch Pomichálek. A stejný hráč se prosadil v posledních vteřinách první třetiny a přidal čtvrtou branku, 4:1. Ve druhé třetině hosté nasadili hosté ostré tempo. Ve dvacáté čtvrté minutě zásluhou Daniela Heděnce snížili na 4:2. Jenže ve dvacáté deváté minutě při vlastním oslabení, třetí brankou v utkání, na 5:2 zvýšil Vojtěch Veselý. Hosté kontrovali za pět minut, to domácího gólmana Němce opět překonal Sebastian Čištín, 5:3. V poslední třetině se více méně hrálo na jednu branku, a to varnsdorfskou. Jenže hostům se další branku vstřelit nedařilo. Za to domácí v padesáté sedmé minutě přidali pojistku na rozdíl tří branek, střelcem byl opět Vojtěch Veselý, 6:3.

Domácí : 07:05 Vojtěch Veselý (Sorád), 15:18 Vojtěch Veselý (Pomichálek), 16:23 Vojtěch Pomichálek (Veselý, Sorád), 19:55 Vojtěch Pomichálek (Sorád, Veselý), 28:42 Vojtěch Veselý, 56:20 Vojtěch Veselý (Sorád)
Hosté    : 16:14 Sebastian Čištín (Švejda), 23:54 Daniel Heděnec (Hanzlík), 33:18 Sebastian Čištín (Švejda)

Tresty    :   12:6 minuty
Využití  :   1:0, v oslabení 1:0
Diváci   :   52
Utkání řídili : hlavní : Jiří Beran, Josef Hambálek

Statistika zápasu, údaje o hráčích a další podrobnosti o zápasu byly vypracovány na základě „Zápis o utkání“ číslo L5025.