2024HokejSport

HC TS Varnsdorf – Lomnice nad Popelkou  7:1 (4:0,2:0,1:1) – MŽ

Ve dvacátém kole „Ligy mladších žáků B sk. 15 – Liberecká“ se v sobotu 10. února 2024 na Zimním stadionu ve Varnsdorfu představil tým Lomnice nad Popelkou.

Varnsdorfští měli průběh utkání ve své režii. Základem úspěchu byla první třetina, ve které vstřelili čtyři branky. Tou první již ve druhé minutě otevřel stav zápasu František Sorád. Pojistku přidal o necelé čtyři minuty Vojtěch Veselý. Prosadil se ještě v jedenácté minutě. Ve dvacáté minutě již na 4:0 zvyšoval opět František Sorád. Za domácí to byl do konce utkání jediný střelec. Přidal ještě další tři branky. Až za stavu 7:0 se v padesáté čtvrté minutě prosadili i lomničtí zásluhou Ondřeje Pěničky, jeho branky uzavřela skóre zápasu za stavu 7:1. O příjemnou atmosféru utkání se postaraly obě fanouškovské skupiny, když v poslední třetině bok po boku fandily svému mužstvu.

Utkání řídili : hlavní : Lukáš Damašek, Jakub Vaněk
Statistika zápasu, údaje o hráčích a další podrobnosti o zápasu byly vypracovány na základě „Zápis o utkání“ číslo L5097.